Profesjonalny retusz zdjęć

Retusz zdjęć jest niczym makijaż dla kobiety. Idealnie wykonany, podkreśla piękno i wydobywa najlepsze aspekty urody. Dlatego edycja obrazów nie jest niczym złym. Może sprawić, że nieco gorszej jakości zdjęcia, będą mogły konkurować ze zrobionymi przez profesjonalistów, a te stare, zostaną odświeżone.

Dlatego też, proponujemy Państwu nasze usługi graficzne. Co ważne, jesteśmy dokładni w tym co robimy oraz dyskretni, więc każdy nasz klient odchodzi zadowolony. Nasze wieloletnie doświadczenie z klientami indywidualnymi, jak i agencjami promocyjnymi daje pewność, że obróbka zdjęć będzie wykonana na piątkę z plusem! Specjalizujemy się we wszystkim, co związane z grafiką – od retuszów, poprzez edycję i tworzenie od podstaw obrazów. Efekty naszej pracy, otrzymują Państwo w najwyższej jakości w formatach RAW oraz JPG. Zajmujemy się także grafiką dla wieloformatowego druku, oraz wycinamy tła do stron internetowych.

Jeżeli szukają Państwo Specjalisty przez duże „S”, to trafiliście w idealne miejsce. Grafika jest naszym konikiem, a edycja zdjęć jest wykonywana od ręki w profesjonalny sposób. Doświadczenie, wiedza i pasja – to coś, co nas wyróżnia od innych firm. Nie zwlekajcie, skontaktujcie się z nami, w celu uzyskania informacji.


RealizacjeUsługi pozostałe

Prowadzimy obsługę graficzną sklepów i stron internetowych, w której skład wchodzą usługi :

  • – projektowanie banerów reklamowych statycznych i animowanych
  • – retusz produktów ( wycianie z tła, obróbka kolorystyczna, nanoszenie znaków wodnych )
  • – ilustracje do materiałów reklamowych i inne.
img1

Projekty Logotypów i identyfikacja wizualna

  • – Projekty logo na potrzeby stron i sklepów internetowych
  • – Animowane logotypy ( intro ) do 10 s
  • – Identyfikacja wizualna firmy w tym: wizytówki, papier firmowy, koperty, oznakowanie, materiały reklamowe
img2

Tworzymy filmy i animacje na potrzeby stron i sklepów internetowych, spotkań biznesowych oraz szkoleń. W naszych projektach umieszczamy animacje 2D, 3D, efekty wizualne, dźwięk oraz lektora, które pomagają łatwiej zapamiętać treść przekazu.

video